O naszym serwisie 4x4

Samochody to nasza pasja. Zaczynaliśmy, jak większość, od syrenek, rasowania pierwszych maluchów i polonezów. Początki drogi zawodowej to głównie praca w warszawskich Polmozbytach oraz nadgodziny we własnym garażu, który po pewnym czasie, przerodził się w główne źródło utrzymania i  serwis samochodów osobowych z prawdziwego zdarzenia.

Początki off-roadu to 2001 rok, kiedy to powoli kiełkujące ziarenko,  zamieniło się w pierwszego UAZ-a. Reszta? sama się już potoczyła... kolejne samochody, ich przeróbki i dostosowywanie do warunków trudnego, rajdowego środowiska. Z czasem powiększające się grono przyjaciół i coraz częstsze dłubanie również w ich terenówkach.

Nasze atuty to połączenie wielu czynników w jednym serwisie: wieloletnie doświadczenie, techniczne wykształcenie, dobrze wyposażony warsztat samochodowy istniejący na rynku od wielu lat połączony z warsztatem obróbki skrawaniem, który od 1989 roku skutecznie funkcjonuje w trudnej branży pomp. Obecnie stanowi on nasze zaplecze techniczne w zakresie toczenia, frezowania oraz spawania.

Rajdy Kaszubia, Żelazna nie są nam obce i mimo, że już nie istnieją w swojej dawnej formie to pozostają w naszej pamięci i stanowią dla nas jedne z cenniejszych doświadczeń. Sprawdzaliśmy na własnych samochodach jakim są wyzwaniem i jak wiele technicznych przygotowań wymagają, aby móc w ogóle marzyć o przejechaniu całej trasy.
Dzisiaj, po tylu latach, błoto już tak bardzo nie kręci...wszyscy stopniowo dorastamy i przerzucamy się na wyprawy... bo kto raz zacznie swoją przygodę z terenówkami ten nigdy z nich nie wyrośnie.. zmieniają się samochody, sposób ich użytkowania, ale jeszcze nikt, kto robił to z potrzeby serca, nie znudził się samochodami terenowymi.

Powiększające się grono pozytywnie zakręconych przyjaciół i nowy napływ klientów do warsztatu, skłoniło nas do poważniejszego spojrzenia w kierunku 4x4. Miejsce jakie wyznaczyliśmy sobie w tej branży, to zdroworozsądkowe podejście do przebudowy samochodów, serwis i naprawa standardowych oraz lekko dłubniętych terenówek, jak również wprowadzanie w życie mniej ekstremalnych projektów. Pragniemy nadal poszerzać grono terenowej braci i utrzymywać przyjacielską atmosferę w serwisie, służąc zawsze w miarę możliwości pomocą i dobrą radą.

Serwis 4x4

  • naprawy bieżące aut terenowych;
  • pomoc w zakupie samochodu 4x4;
  • przygotowanie aut do wyprawy;

Wyprawy 4x4

Zapraszamy do obejrzenia opisu wyprawy na Bałkany - zdjęcia i opis.

Auta 4x4

Zapraszamy do przeczytania nowych opisów:
Toyota Land Cruiser FZJ 80 oraz Toyota Land Cruiser HDJ 100

Kontakt

Adres
ul. Modlińska 349
03-151 Warszawa

Serwis
tel. stac.: 0 22 676 57 34

Porady, wyprawy 4x4
tel. kom.: 0 604 286 902