Off-road-owy spacer doliną Narwi

W niedzielne przedpołudnie grupą sześciu samochodów wybraliśmy się w plener. Miejsce docelowe - kilkukilometrowy odcinek doliny Narwi poniżej zapory na Dębe.

Zjechaliśmy nad rzekę, pokonując dość stromy zjazd. Nad rzeką szybko okazało się, że żaden pojazd mechaniczny nie pojawił się tu od ostatnich większych opadów śniegu. Zapowiadała się świetna zabawa:)

Aby nie straszyć okolicznej fauny wycieczkę staraliśmy się ograniczyć do traktu wyznaczonego pod śniegiem, a który mgliście pamiętaliśmy z poprzednich wyjazdów.

Jazda w głębokim śniegu nie sprawiała nikomu problemu, mogliśmy się delektować pięknymi widokami, obserwować dokonania bobrów, dokarmiać ptaki wodne, które wyjątkowo upodobały sobie tutejszą okolicę. Nie obyło się oczywiście bez zapięcia wszystkich blokad, użycia łopat i zgubienia jednej liny, ale przecież o to w tym wszystkich chodzi.

Na koniec wycieczki, w zacisznym miejscu, z drewna przywiezionego ze sobą rozpaliliśmy ognisko. Było pieczenie kiełbasek, wspomnienia letnich wyjazdów i snucie planów na najbliższe wakacje.

Polecam wszystkim, zamiast siedzenia przed telewizorem całymi dniami, ten sposób spędzania wolnego czasu.


Serwis 4x4

  • naprawy bieżące aut terenowych;
  • pomoc w zakupie samochodu 4x4;
  • przygotowanie aut do wyprawy;

Wyprawy 4x4

Zapraszamy do obejrzenia opisu wyprawy na Bałkany - zdjęcia i opis.

Auta 4x4

Zapraszamy do przeczytania nowych opisów:
Toyota Land Cruiser FZJ 80 oraz Toyota Land Cruiser HDJ 100

Kontakt

Adres
ul. Modlińska 349
03-151 Warszawa

Serwis
tel. stac.: 0 22 676 57 34

Porady, wyprawy 4x4
tel. kom.: 0 604 286 902